Książki na lato 2018 – Clarissa – Jack Lauriger

Truskawki– hmm :)), być może ponad wszystko, symbolizują nadchodzące lato, w połączeniu z szampanem stają się cudownym letnim afrodyzjakiem. Dostarczają fantastycznych doznania dla duszy i ciała :). Wraz z nadejściem truskawek, błyskawicznie jak letnie burzy pojawiają się pierwsze propozycje literackie (te dla duszy).

Nowe tytuły rozgrzewające na linii startu – ostateczne poprawki i pozycjonowanie przed wydaniem.
Pisząc idealną letnią powieść , autor stara się zapewnić czytelnikom mix wrażeń, które dopełnią długie, ciepłe wytęsknione letnie wieczory w ogrodach kipiących wonią letnich kwiatów. To czas luzu i wypoczynku, w takich momentach możemy karmić nasze zmysły letnimi fabułami o typowej wakacyjnej tematyce.

Czym jest opowieść o Clarisie?

Lekka, romantyczna, śmieszna z seksualnymi smaczkami… :), lecz nie pozbawiona życiowych przemyśleń… Z pewnością dla miłośników fikcji jest to świeża i zabawna fabuła. Narracja odciąga uwagę od codzienności. Styl pisania – budujący napięcie, który pozwala nam na całkowite lekceważenie zwykłych obowiązków. Sprawia, że lato staje się idealne dla Ciebie, kobietko… z rozwianymi latem włosami i mażącymi oczami – ucieczka.

Seria książek Clarissy została napisana właśnie dla takich chwil. Kiedy szukałem idealnego tematycznego książkowego koktajlu na letnie dni, moja  wyobraźnia stworzyła fabułę, która jest atrakcyjna dla współczesnych czytelniczek szukających prowokacyjnego tematu.

Romansu? Dlaczego NIE! Seksu? Dlaczego NIE! X2! Ceremonialny składnik.

Intymne scenki miłosne przeplatają się z humorem – w rzeczywistości rzadkość w wielu książkach. Badania wykazały, że większość kobiecych romansów ma podobne sceny erotyczne. Clarissa to balansowanie po miedzy stereotypowym podejściem do seksu, a dziewiczym spojrzeniem na całkowite szaleństwo intymnych doznań kobiecego ciała. Głównym celem tej książki jest prowokacyjne odejście od pierwszoplanowych wątków w kategorii romansu.

Podczas pisania serii Clarissa grupa docelowa kobiet potwierdziła i pochwaliła prowokacyjną świeżość i szczerość intymnych myśli Clarissy. Rozszerzone o odważne i rzadko odkrywane doświadczenia. Więcej o fabule w przyszłych blogach!

Na razie, jeszcze przed zakończeniem sezonu truskawkowego, krótki konkurs. “Abandoned Building” to początek cenowo atrakcyjnej serii krótkich opowieści –  ‘Private Sessions’ – książki tzw. na “jedną godzinę” według Amazon. Moja propozycja 🙂 Uwaga :)! Autorzy sześciu najlepszych opublikowanych recenzji, które pojawią się na mojej stronie internetowej, otrzymają podpisaną kopię pierwszej książki Clarissy, dostępna w połowy czerwca. Życzę fantastycznych letnich doznań przy lekturze Clarissy porównywanych ze smakiem truskawki na podniebieniu 🙂 Czytajcie! Czekam na wiadomość od Was.

Add Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.